delivery logo

безкоштовна доставка замовлень на суму від 1000 грн!

Овочі очищені
Магазин > Овочі очищені > Картопля очищена, 2 кг (мита ціла, вакуумний пакет)
Картопля очищена, 2 кг (мита ціла, вакуумний пакет)
96 грн.

Склад

Відноситься до багаторічних рослин сімейства пасльонових. Залежно від сорту відрізняється за величиною, кольором і формою. Широко використовується в кулінарії по всій земній кулі. Містить велику кількість крохмалю. Збалансований вміст амінокислот, вітамін групи В, С, Н. Багатий мінеральними речовинами: калієм, магнієм, фосфором, йодом, залізом. Найбільш корисний приготований в шкірці - такий спосіб обробки зберігає максимальну кількість корисних речовин. Є джерелом клітковини, стимулює мозкову діяльність, корисний при діабеті, запобігає хворобі нирок.
Картопля

Поживна цінність на 100 грам

Енергетична цінність
80 кКал / 334 кДж
Білки
2 г
Жири
0,4 г
Вуглеводи / Клітковина
16,3 г / 2,2 г

Пакування

2000 г
Опис
Джерело поживних речовин у зручній та безпечній вакуумній упаковці від Vita Verde. Картопля забезпечує організм великою кількістю енергії, та дуже смачна, як би її не готували.

Картопля у вакуумному пакеті буде чудовим рішенням для всіх, хто веде здоровий образ життя та любить смачно поїсти.
Доставка
— Доставка кур'єром Доставка товарів реалізується тільки кур'єром по місту Київ понеділка по суботу. В майбутньому географія доставки буде розширена.
Вартість доставки - 50 грн. Замовлення вартістю від 1000 грн доставляються безкоштовно.
Замовлення, що оформлене до 15:00, буде доставлене протягом наступного дня. Після 15:00 - через день. Під доставкою мається на увазі доставка до під'їзду.
Оплата
— Готівка
— Visa / Mastercard