Фруктові мікси
Магазин > Фруктові мікси > Кокос свіжий нарізаний
Кокос свіжий нарізаний
51 грн.

Склад

Кокос - плід кокосової пальми. Має тверду ворсисту шкаралупу, білу м'якоть, яку вживають як свіжою, так і сушеною. Широко використовується в кулінарії: в салатах, десертах, як добавка в супи і основні страви, а також у виробництві кокосової олії. Кокос містить безліч корисних речовин, масел і антиоксидантів, вітаміни групи Е, С, мінерали: калій, кальцій, магній, фосфор. Благотворно впливає на травлення, покращує зір, підвищує імунітет, відновлює сили, має профілактичну дію при серцево-судинних і онкозахворюваннях.
Кокос

Пакування

200 г
Опис
Кокос містить безліч корисних речовин, масел, антиоксидантів, мінералів, а також вітамінів групи B1, B2, B5, B6, Е, С. Він позитивно впливає на травлення, покращує зір, підвищує імунітет, відновлює сили, сприяє профілактиці серцево-судинних захворювань і онкозахворювань. І ці позитивні властивості кокоса можна продовжити.

Тому насолоджуватися кокосом і корисно, і смачно, а ще зручно, адже його можна взяти з собою в дорогу.

Насолоджуйтесь смачними і корисними фруктами від Vita Verde.

Термін зберігання: 7 діб.
Доставка
— Доставка курьером Доставка товарів реалізується тільки кур'єром по місту Київ з понеділка по п’ятницю. В майбутньому географія доставки буде розширена.
У зв'язку з останніми подіями вартість доставки кур'єрською службою була збільшена до 91 грн. Тариф буде діяти тимчасово – до припинення карантину.
Замовлення, оформлене до 16:00, буде доставлено наступного дня в другій половині дня. Після 16:00 - у другій половині дня через день.
Оплата
— Готівка
— Visa / Mastercard